Відпочинок в Мигово

         Мигово знаходиться у Чернівецькій області, Вижницькому районі в 58км від обласного центру м.Чернівці.

         Мигово популярно тим, що в селі є гірськолижно-туристичний курорт «Мигово» розташований у підніжжя Карпатських вершин Стіжок і Кичера на висоті 800м над рівнем моря. Сезон для відпочинку на цьому курорті листопад-квітень. Середня протяжність трас 900м з перепадом висот 250м. У верхній частині траси є відгалуження з більш небезпечними трасами.

       Що стосується самого села Мигово, то назва походить скоріше всього від назви річки Миговка. Перші згадки про село датується 1775 роком в той час коли Буковина була в князівстві Молдавії. Люди, які проживають на території села працелюбні добрі і привітні.

        Природа Мигово дуже багата на зелень, в лісі багато грибів, ягід.

       

Відпочинок в Мигово це не тільки катання на лижах, багато хто любить проводити відпочинок в приватних котеджах, виходити в ліс на прогулянки, гуляти біля річки, влітку купатися і загоряти.

        

         Багато хто відпочивали в Мигово, можуть пригадати, то, як вони за кілька днів відпочинку зуміли забути про всі свої проблеми, суєту і труднощі, набратися сил і оздоровили організм.

         Як давно Ви пробували парне домашнє молоко, свіжу картоплю прямо з грядки? Не пам'ятаєте? Приїжджайте в Мигово на відпочинок і Ви відчуєте себе міцніше, бодріше і готовим до будь-яких подвигів.

         Ми пропонуємо для відпочинку три котеджі з усіма зручностями, два дерев'яних і один в класичному стилі. З послуг на території нашої бази відпочинку, сауна, більярд. На території, паркінг, альтанка, мангал. Переглянути наші пропозиції можна за посиланням Відпочинок в Мигово. Котеджі Бойківська Хата