Вихідні в горах Карпатах, риболовля, походи, гриби. Мигово, Котеджі Бойківська Хата

 

       Важкий робочий тиждень, як багато витрачено сил, і так хочеться щоб вихідні продовжилися подовше і покрасивіше, втомилися вже сидіти на вихідних вдома? Або ходити по магазинах? Так хочеться чогось романтичного, приємного та нового? Так, саме такий відпочинок можна організувати на вихідних в Карпатах.

      Мені б так хотілося порибалити в річці, зловити форель і підсмажити їх на оливковій олії, взяти пляшку червоного вина і випити її з коханою людиною під цю рибку.

       Мені б так хотілося взяти відро ніж і піти збирати гриби, я б ходив по лісі поки б не впав, і мені плювати що завтра я не зможу встати і на роботу ледве дійду, всі будуть питати, чому я так ходжу, а я з радістю відповім - Я збирав гриби в горах! Уявляю реакцію колег, а вони ж напевно сиділи вдома, або лазили по супермаркетам. Вони витратили не менше грошей ніж я, але радості це не принесло. А я - відпочив, зробив фізичну підготовку, зміцнив своє здоров'я і привіз купу грибів, ось це спогади, навіть не знаю коли у мене вийде ще раз вибратись на вихідні в гори, але я для цього зроблю все.

       Мені б так хотілося встати з-за цього столу і піти, піти гуляти, але куди? Навкруги машини, бруд, навіть у парку купа народу і багато собак, а так хочеться побути тільки з близькими людьми, погуляти досхочу, нічого не робити, випити трохи пива на природі і полежати на жовтих листях. Вирішено! Їду на вихідні в гори Карпати, там я відпочину!

       Мені б так хотілося взяти санки і накататися на них так, як було в дитинстві. Але де? Я вже не дитина, засміють.

Хороша думка, вихідні в горах, так, саме в горах, я бачу, як я беру санки і біжу, біжу на гору з санками і їду, швидко їду, я весь у снігу, мокрий до останньої нитки, а мені нічого, я повний сил і енергії, приходжу в будинок і випиваю келих вина і обіймаю кохану людину.     

Вихідні в горах Карпатах, риболовля, походи, гриби. Мигово, Котеджі Бойківська Хата

        Ось деякі думки наших читачів, якщо Ви думаєте, де провести свої вихідні, приїжджайте до нас в Карпати.

Котеджі в Мигово Бойківська Хата.