Відпочинок в горах Карпатах влітку 2012 - 2013. Мигово, Котеджі Бойківська Хата

 

       Літо в горах, не дуже стандартний відпочинок, в основному всі на морях, а тут гори. Але не потрібно відразу відкидати цей варіант, давайте зважимо всі за і проти. Перш ніж ми розповімо про відпочинок влітку в горах Карпатах, хочемо сказати, якщо Ви не відпочивали влітку в горах і не любите жару то варто спробувати, думаємо Вам сподобається.

Осінь в горах Карпатах. Мигово, Котеджі Бойківська Хата

 

     Основною перевагою відпочинку в горах влітку є відсутність нестерпної спеки, наявність чудової зелені і свіжого повітря. Купатися теж є де, мало того можна рибалити і готувати рибу за власним рецептом. З ранку можна зробити невелику пробіжку по лісу, де назбирати суницю малину і гриби. Можна замовити свіжого парного молока і молоду картоплю. Все це піде на користь і зміцнить Ваш організм. Як кажуть в здоровому тілі здоровий дух.

       Для повноцінного відпочинку влітку в горах Карпатах необхідно мати місце, де зупиниться. Ми можемо Вам запропонувати дуже вигідні умови оренди житла для відпочинку в Карпатах влітку. Більш детально почитати про наші котеджі можна за посиланням Відпочинок в Карпатах Мигово котеджі Бойківська хата.

       Поруч з нашими котеджами протікає річка, в якій можна покупатися, а на березі позагоряти.

Відпочинок в горах Карпатах влітку 2012 - 2013. Мигово, Котеджі Бойківська Хата