Осінь в горах Карпатах. Мигово, Котеджі Бойківська Хата

 

       Осінь в горах, жовте листя які засипали все навколо, опеньки навколо пеньків, свіжий вітерець, який доносить запах шашликів. Все це дуже розслабляє і дозволяє забути про все на світі і зануритися в атмосферу відпочинку та блаженства. Карпати у вересні, жовтні і листопаді особливо привабливі, ще все не всипане снігом, але вже не жарко і прохолода вночі перетинається з теплим днем. У таку погоду хочеться гуляти лісом, смажити шашлики і збирати гриби. Якщо збирати гриби Ви не любите можна просто погуляти по осінньому лісі в горах Карпатах.

       Якщо Ви думаєте, як провести відпочинок у горах Карпатах у вересні, жовтні або листопаді, ми можемо Вам запропонувати кілька варіантів.

      1. Приїхати до нас на збір грибів. У кожному котеджі є кухня, після збору їх відразу можна закрити на зиму.

      2. Організувати пішу прогулянку по горах. Ви зможете надихатися киснем, забути про все негативне і по-новому побачити світ.

      3. Просто відпочити у нас в котеджах, взяти з собою дітей, знайомих, родичів або просто виїхати з коханою людиною.

      4. Відзначити свій день народження або весільний ювілей.

Осінь в горах Карпатах. Мигово, Котеджі Бойківська Хата

        Ми пропонуємо якісний і недорогий відпочинок восени в Карпатах. Наш персонал не буде Вам заважати, Ви зможете насолодитися відпочинком по повній програмі.

        Не думайте, як можна провести осінь у горах Карпатах, а приїжджайте і зробіть це, незабутні спогади ми гарантуємо. Ви ще довго будете пам'ятати цей відпочинок.

 

        Прочитати про нас і наших послуг можна на сторінці. Котеджі в Карпатах Бойківська Хата