Приватний сектор в горах Карпатах с. Мигово котеджі Бойківська Хата

 

       У чому перевага? Чому саме приватний сектор в горах Карпатах? Давайте в цій статті ми постараємося розібрати всі достоїнства і недоліки приватного сектора. І так, багато при відпочинку в горах Карпатах думають, що вибрати - готель, готель або приватний сектор?

      У чому перевага відпочинку в приватному секторі:

- Сам собі господар. Це якась свобода, саме основне чого хоче людина це свобода, і на відпочинку тим більше хочеться робити те, що хочеться.

- Звичний комфорт. Перебуваючи далеко від дому, Ви будете відчувати себе в повному комфорті, і відпочинок буде куди приємніше.

- Знайомство з місцевими людьми. При бажанні ви можете поговорити з місцевими жителями, дізнатися історію, почути різні легенди, покататися на конях, великих санках ...

- Отримання нових життєвих знань. Будь-яке спілкування з новими верствами населення це нові знання, можливо саме ці знання зможуть підштовхнути Вас на нові думки і вчинки, які в подальшому поміняють Ваше життя на краще.

 

З недоліків приватного сектора називають:

- Відсутність комфортних номерів

- Немає прибиральниці

- Відсутність барів і ресторанів

- Сніданків

       Але, ви подивіться наші фото, хіба там не комфортні номери, багато готелів позаздрять. На рахунок прибиральниць і сніданків, теж не проблема, якщо не хочете готувати ми готуємо самі не заважаючи Вам відпочивати, причому не по меню, а за спецзамовленням. Бари та ресторани дійсно відсутні, якщо є бажання посидіти в барі, потрібно буде поїхати 2-5 кілометрів, транспорт ми так само надаємо.

 

Приватний сектор в горах Карпатах, фото

Приватний сектор в горах Карпатах, фото

 

 

       Ми не агітуємо відпочивати в горах Карпатах саме в приватному секторі, але готелі майже скрізь однакові і залишаються житлом для гостей.

         Ознайомитися з нашими котеджами можна за посиланням приватний сектор в горах Карпатах